Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Oferta dla dorosłych

Oferta dla dorosłych

 

POLE DANCE

 

Pole dance to aktywność fizyczna, dzięki której dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i samopoczucie. Jest to jeden z rodzajów tańca na rurze, obok m.in. pole sport, pole fitness i exotic pole dance. Ćwiczenia na rurze pomagają spalić kalorie, zmniejszyć poziom stresu i mają korzystny wpływ na stawy i mięśnie.
Zalety pole dance:
Ćwiczenia na rurze angażują mięśnie całego ciała. Są one w ruchu przez cały czas treningu, co umożliwia szybkie spalenie kalorii i zlikwidowanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem tańca na rurze będzie zmniejszenie wagi ciała w krótkim czasie (w ciągu kilku miesięcy). Mięśnie zostaną wyrzeźbione i wzmocnione.

Przedział wiekowy 18 +

 

 

JOGA

 

Joga to system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, pochodzący z Indii. Joga ma wiele odmian, ale dziś najczęściej praktykuje się hatha-jogę, która skupia się na asanach, pranajamie i medytacji. Joga uznawana jest nie tylko za system ćwiczeń, ale także filozofię życiową. Sprawdź, czym jest joga, dowiedz się więcej o jej filozofii i praktyce oraz poznaj najpopularniejsze asany i metody jogi.

 

 

HIGH HEELS

AKROBATYKA NA SZARFACH

TANIEC TOWARZYSKI DLA PAR

 

PIERWSZY TANIEC DLA PARY MŁODEJ

 
 
 

 

 

1679875011