Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Oferta dla Pań

Oferta dla Pań

DANCEHALL. Energetyczny trening taneczny.

Dla jednych DANCEHALL kojarzy się z „trzęsięniem pupą”, dla innych z energiczną muzyką. To czym jest dancehall?

Dancehall to cała kultura słonecznej Jamajki: taniec, język, muzyka i styl życia. Powstał on z potrzeby manifestacji wolności i jednoczenia ludzi; każdy lubi czuć się wolny, akceptować i kochać swoje ciało, zapomnieć na chwilę o codziennych problemach - a to właśnie daje ten styl.

Dancehall na Jamajce tańczą zarówno mężczyźni jak i kobiety, a na naszych zajęciach zajmiemy się Female Dancehall czyli tańcem dla kobiet.

Female dancehall jest wyrażeniem emocji, ekspresji, tu dużą rolę odgrywa attitude, czyli to co wkładamy w każdy krok od siebie, swoboda ruchu i wolność w wyrażaniu siebie.

Dodatkowym atutem female dancehall jest uświadomienie i uwolnienie własniej kobiecości, zwiększenie pewności siebie i świadomości własnego ciała.

Duża dawka pozytywnych emocji gwarantowana! Do zobaczenia na sali!

Przedział wiekowy 16 

 

 

POLE DANCE

Pole dance to aktywność fizyczna, dzięki której dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i samopoczucie. Jest to jeden z rodzajów tańca na rurze, obok m.in. pole sport, pole fitness i exotic pole dance. Ćwiczenia na rurze pomagają spalić kalorie, zmniejszyć poziom stresu i mają korzystny wpływ na stawy i mięśnie.
Zalety pole dance:
Ćwiczenia na rurze angażują mięśnie całego ciała. Są one w ruchu przez cały czas treningu, co umożliwia szybkie spalenie kalorii i zlikwidowanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem tańca na rurze będzie zmniejszenie wagi ciała w krótkim czasie (w ciągu kilku miesięcy). Mięśnie zostaną wyrzeźbione i wzmocnione.

Przedział wiekowy 18 +

 

LATINO SOLO

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.
Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka krótkich układów choreograficznych. Na każdych zajęciach instruktor skupia się na innej technice z pośród tańców latino. W atmosferze zabawy nauka podstawowych kroków jest błyskawiczna przez co można szybko dołączyć obroty jak również kombinacje tańczone “na 4 strony świata”
Kochasz tańczyć, a on nie? Zapisz się na latino solo!
Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Przedzial wiekowy 19 +. Zapraszamy Panie na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym.

 

AKROBATYKA NA SZARFACH (Aerial Joga)

Taniec na szarfach to wyjątkowe połącznie akrobatyki i tańca. Zajęcia wspomagają nie tylko budowanie siły mięśniowej ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie. W trakcie zajęć nauczysz się lepiej rozumieć swoje ciało, świadomie wykorzystywać odpowiednie partie mięśniowe potrzebne do wykonania danego ćwiczenia. Program zajęć uzależniony jest od stopnia zaawansowania kursantów. Rozpoczynamy od zapoznania się ze specyfiką wiszącego z sufitu materiału, uczymy się wspinać, oswajamy z pozycjami odwróconymi. Krok po kroku przechodzimy od bardziej statycznych do bardzo dynamicznych elementów jak obroty, zjazdy czy spady. Szarfy są niepowtarzalnym rekwizytem, stąd stawiamy na indywidualne podeście do kursantów aby każdy osiągnął sukces, ale w swoim własnym tempie.

Przediał wiekowy 19 +

 

JOGA

Joga to system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, pochodzący z Indii. Joga ma wiele odmian, ale dziś najczęściej praktykuje się hatha-jogę, która skupia się na asanach, pranajamie i medytacji. Joga uznawana jest nie tylko za system ćwiczeń, ale także filozofię życiową. Sprawdź, czym jest joga, dowiedz się więcej o jej filozofii i praktyce oraz poznaj najpopularniejsze asany i metody jogi.

SEXY DANCE

Chcesz poczuć się naprawdę kobieco? Sexy Dance to jest to!
Ten kurs sprawi, że każda kobieta poczuje się atrakcyjniejszą, wzmocni swoją kondycję fizyczną oraz nada swoim codziennym ruchom gracji i wyjątkowego powabu. Na zajęciach panie dowiedzą się - nie tylko jak przełożyć dowolny styl taneczny na „szpilki” - ale także, jak w sposób świadomy i skuteczny korzystać ze swoich wdzięków oraz kobiecych gestów.
Świetna propozycja dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość, poznać lepiej własne ciało i z wdziękiem budzić podziw innych poprzez taniec.
Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć. Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają zarówno na ciało jak i na psychikę kobiety. Oprócz tego, że wzmacniają oraz pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dodają pewności siebie.

1624411121