Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Oferta dla Pań

Oferta dla Pań

Mix Kobiecy - Wyzwól swoją kobiecość!

Przekonaj się, że taniec to najlepszy sposób na spedzenie wolnego czasu.  Zapraszamy drogie Panie na mix kobiecy. Na godzinnych zajęciach poznacie różne style taneczne takie jak dancehall, latino solo, sexy dance - układy taneczne spowodują, że poczujęcie się kobieco, a także zabłyśniecie wśród znajomych na parkiecie tanecznym. 

 

Przedział wiekowy 18+

TANIEC BRZUCHA. NOWOŚĆ!

Taniec brzucha to taniec pełen wdzięku, pasji i kobiecości, wpływa uzdrawiająco na duszę i ciało. Taniec ten poprzez niezliczone zalety dba o zdrowie i świetne samopoczucie. Poczujesz pozytywne wibracje w swobodnej atmosferze, ktòre odmienią Twoją codzienność, a wszystko to przy fascynującej orientalnej muzyce pełnej ognistych rytmòw.
Podaruj sobie te bezcenne momenty, ktòre przeniosą Cię w tajemniczy świat z 1001 nocy. Wiek i figura nie mają tutaj znaczenia, liczy się zapał i systematyczność.

 

 

POLE DANCE

 

Pole dance to aktywność fizyczna, dzięki której dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i samopoczucie. Jest to jeden z rodzajów tańca na rurze, obok m.in. pole sport, pole fitness i exotic pole dance. Ćwiczenia na rurze pomagają spalić kalorie, zmniejszyć poziom stresu i mają korzystny wpływ na stawy i mięśnie.
Zalety pole dance:
Ćwiczenia na rurze angażują mięśnie całego ciała. Są one w ruchu przez cały czas treningu, co umożliwia szybkie spalenie kalorii i zlikwidowanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem tańca na rurze będzie zmniejszenie wagi ciała w krótkim czasie (w ciągu kilku miesięcy). Mięśnie zostaną wyrzeźbione i wzmocnione.

Przedział wiekowy 18 +

TAO YIN

Tao Yin czyli droga do wnętrza, ta starochińska, uzdrawiająca gimnastyka ma ponad 3000 lat. Ćwiczenia Tao Yin to mieszanka ćwiczeń rozciągających i wzmacniających ciało oraz medytacji w ruchu dzięki, ktòrej pobudzamy życiodajną energię. Charakteryzuje się powolnymi, jednolitymi, idealnie zrównoważonymi ruchami połączonymi ze świadomym oddechem. Celem Tao Yin jest ✅ Równowaga między wewnętrzną i zewnętrzną energią życiową ✅ wzmacnia kości oraz elastyczność mięśni, powięzi, ścięgna ✅ zharmonizowanie umysłu, duszy i ciała Regularny trening, poprawia postawę ciała, pozytywnie wpływa na oddychanie i funkcje narządów oraz stymuluje zdolności samoleczenia organizmu. Połączenie oddychania i swobody ruchu pomaga wejść w stan wewnętrznego spokoju i harmonii.

 

JOGA

Joga to system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, pochodzący z Indii. Joga ma wiele odmian, ale dziś najczęściej praktykuje się hatha-jogę, która skupia się na asanach, pranajamie i medytacji. Joga uznawana jest nie tylko za system ćwiczeń, ale także filozofię życiową. Sprawdź, czym jest joga, dowiedz się więcej o jej filozofii i praktyce oraz poznaj najpopularniejsze asany i metody jogi.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

1656271831