Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Oferta dla dorosłych

Oferta dla dorosłych

 

POLE DANCE

 

Pole dance to aktywność fizyczna, dzięki której dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i samopoczucie. Jest to jeden z rodzajów tańca na rurze, obok m.in. pole sport, pole fitness i exotic pole dance. Ćwiczenia na rurze pomagają spalić kalorie, zmniejszyć poziom stresu i mają korzystny wpływ na stawy i mięśnie.
Zalety pole dance:
Ćwiczenia na rurze angażują mięśnie całego ciała. Są one w ruchu przez cały czas treningu, co umożliwia szybkie spalenie kalorii i zlikwidowanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem tańca na rurze będzie zmniejszenie wagi ciała w krótkim czasie (w ciągu kilku miesięcy). Mięśnie zostaną wyrzeźbione i wzmocnione.

Przedział wiekowy 18 +

 

 

JOGA

 

Joga to system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, pochodzący z Indii. Joga ma wiele odmian, ale dziś najczęściej praktykuje się hatha-jogę, która skupia się na asanach, pranajamie i medytacji. Joga uznawana jest nie tylko za system ćwiczeń, ale także filozofię życiową. Sprawdź, czym jest joga, dowiedz się więcej o jej filozofii i praktyce oraz poznaj najpopularniejsze asany i metody jogi.

 

LADIES LATINO SOLO

Zajęcia stworzone z myślą o kobietach. Nauka podstawowych kroków oraz żywiołowych układów choreograficznych tańców latynoamerykańskich: salsy, rumby, cha-chy, samby, passo doble i jiva. Ladies latino to nie tylko świetna zabawa, ale i okazja do poznania własnego ciała, szkoła gracji i wdzięku.

 

HIGH HEELS

High Heels, czyli dosłownie „wysokie obcasy” to nowoczesny styl tańca czerpiący z różnych technik, dla których wspólnym mianownikiem jest wykorzystanie szpilek. Na zajęciach można wyćwiczyć płynne i zmysłowe poruszanie się w butach na wysokim obcasie, nauczyć się pełnych kobiecości i choreografii.

PIERWSZY TANIEC DLA PARY MŁODEJ

1717035552