Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Grafik

Grafik

    sala A   sala B   sala C   sala D  

PONIEDZIAŁEK

16:30-18:30

BLACKOUT FLASH KIDS

Street Dance Show 

grupa zamknięta  

Marzena 

16:00-17:00

ACROBASE

Akrobatyka na drążku pionowym

zapisy 6-8 lat

Sylwia

 

 

 

 

 
18:30-20:30

BLACKOUT JUNIOR

Hip Hop New Age

grupa zamknięta

Marzena

17:00-18:00

 

ACROBATICS

Akrobatyka na drążku pionowym

zapisy 9-12 lat

Sylwia 

17:00-18:00

            EXJAZZIK

      Gimnastyka taneczna

         grupa zamknięta 

                Judyta

16:50-17:50

Akro Art Junior

akrobatyka

grupa zamknięta 

Mateusz

 

 
 20:30-21:30

 SALSA LINIOWA DLA PAR

NOWOŚĆ!

Adam i Monika

zapisy!

18:00-20:00  

POLEDANCERKI CREW

Akrobatyka na drążku pionowym

grupa zamknięta

Eliza 

18:00-19:15

        EXJAZZ TOP

     Gimnastyka taneczna 

    grupa zamknięta

              Judyta 

 

18:00-19:30

Akro Art.Masters 

akrobatyka

grupa zamknięta 

Mateusz

 
    20:00-21:00

MARTINI

Pole Dance

grupa zamknięta 

Dorota 

19:15-20:30

            EXJAZZ

        Gimnastyka taneczna 

            grupa zamknięta

                 Judyta

19:30-21:00

JOGA

Karina

zajęcia dla dorosłych

zapisy trwają 

 
    21:00-22.00

     

    EVIL WOMEN

      Pole Dance

grupa zamknięta

           Dorota             

        

20:30-21:30 

MIX TOWARZYSKI

Karolina

 

 

 

 

 
             

 

 
         
     sala A   sala B    sala C    sala D   

WTOREK

16:00-17:00

EXJAZZ MINI

BALET jazz / show dance

zapisy 5-7 lat

Patrycja 

16:30-17:30

       SHADOW MINI

       Taniec nowoczesny

          zapisy 4-6 lat

          Oliwia 

16:00-18:00

AKSES YOUNG

street dance show

grupa zamknięta

Basia

15:20-16:50

DANCE MOVE MINI

zabawa z tańcem i muzyką

zapisy 2,5-3,5 roku

Karolina

 
17:00-18:30

EXJAZZ JUNIOR

jazz/show dance

zapisy 12-16 lat

grupa średniozaawasn.

OSOBY TAŃCZĄCE

Patrycja 

17:30-18:30  

      SHADOW KIDS

      Taniec nowoczesny

        zapisy 7-9 lat

             Oliwia

 

18:00-20:00

AKSES KIDS

street dance show

grupa zamknięta 

Basia

 

16:00-17:00

LATINO KIDS

latino show 

zapisy 7-10 lat

Karolina

 

 
18:30-19:30

KLASYKA

grupa zamknięta

Jazz

Patrycja 

19:00-20:00

Rehabilitacja dla seniorów

p.Jagoda 

 

20:00-21:30

ONE SHOT CREW

Dancehall 

zapisy 18 +

poziom średniozaawans.

Karolina 

17:00-18:00

DANCE MOVE

Taniec Nowoczesny

zapisy 6-7 lat

Karolina

 
19:30-20:30

TECHNIKA

grupa zamknięta

Patrycja 

 

 

 

 

18:00-20:00

BLACKOUT KIDS

Hip Hop New Age

grupa zamknięta

Marzena

 
  20:30-  21:30

        

REPERTUAR 

grupa zamknięta

Patrycja 

 

 

   

 

 20:10-21:10

Zajecia taneczne dla dorosłych 

Zapisy 

wiek 30 +

Basia

NOWOŚĆ ! 

 
     

 

         
         
    sala A   sala B    sala C    sala D   

ŚRODA

16:00-17:00

BLACKOUT FRESH

hip hop new age

zapisy 9-11 lat

Marzena 

16:30-17:30

NOWOŚĆ!

Taniec nowoczensy z elem.akrobatyki

zapisy 4- 6 lat 

Basia

16:00-17:00

PŁENTELKI

balet

grupa zamknięta

Judyta 

16:00-17:00

BLACKOUT KIDS+ FLASH KIDS

akrobatyka

grupa zamknięta 

Mateusz 

 
17:00-19:00

BLACKOUT TEENS

hip hop new age

zapisy 12-15 lat

poziom średniozaawans.

Marzena 

17:45-18:45

AKSES

akrobatyka

grupa zamknięta

Basia

17:00-18:00

 

THE FLIPS MINI

akrobatyka

zapisy 4-6 lat

Judyta

 

17:10-18.10 

AKRO ART KIDS

akrobatyka

grupa zamknięta

Mateusz 

 
 19:15- 20:15

NOWOŚĆ !

Akrobatyka na Szafrach 

Dodatkowa godzina dla grup piątkowych 

ZAPISZ SIĘ!ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA

Karina

19:00-20:00

POLE DANCE

zapisy dla dorosłych

Dorota 

18:00-19:00

THE FLIPS

akrobatyka

zapisy 7-9 lat

Judyta

18:10-19:10

BLACKOUT Crew

akrobatyka

grupa zamknięta

Mateusz 

 
    20:00-21:00

MECHANIC GIRLS

Pole Dance

grupa zamknięta

Dorota 

19:10-20:10

 BLACKOUT

hip hop new age

zapisy 15+

Marzena

 

19:10-20:10

AKRO ART.TEAM

akrobatyka

grupa zamknięta

Mateusz

 
    21:00-22:00

PINEZKI

Pole Dance

grupa zamknięta

Dorota

 

 

 

 

 
     

 

         
         
    sala A   sala B    sala C    sala D   

CZWARTEK

16:00-17:00 EXJAZZ KIDS

jazz/show dance 

zapisy 11-16 lat

Patrycja 

16:30-17:30   

         FLYING DAISY

        akrobatyka na drązku pionowym

          zapisy 8-11 lat

               Klaudia

 

16:00-17:00

BLACKOUT MINI

hip hop new age

zapisy 6-8 lat

Marzena

11:00-12:00

            Rezerwacja

     KLUB SENIORA EBI

     Rehabilitacja 60+

       Jagoda Seidel

 
17:00-18:30

EXJAZZIK

jazz/show dance

zapisy 6-10 lat 

grupa średniozaawasn.

OSOBY TAŃCZĄCE

Patrycja 

 18:00-19:00

 

17:00-18:30

BLACKOUT TEAM

hip-hop new age

zapisy 13-15 lat

Marzena 

     
18:30-20:00

EXJAZZ TOP

jazz

zapisy 

OSOBY TAŃCZĄCE

gr.zaawansowana 

Patrycja 

19:00-20:00

             Rehabilitacja

         zajęcia dla seniorów

Jagoda

18:30-20:30

BLACKOUT CREW

hip Hop new age

grupa zamknięta

Marzena 

17:00-18:00

       AKRO FUN 2

          akrobatyka

       zapisy 9-12 lat

             Mateusz 

 
 20:00-21:30

 EXJAZZ

jazz

grupa zamknięta

Patrycja 

 

 

20:30-21:30

MUJERES CALLENTES

latino solo

grupa zaawans.

zapisy osoby tanczące

Karolina

18:00-19:00

      BLACKOUT TEENS

      BLACKOUT JUNIOR 

           akrobatyka

     grupa zamknięta

           Mateusz 

 
     

 

    19:00-20:30

 

         AKRO ART.

          akrobatyka

   grupa zamknięta

          Mateusz 

 

 
     

 

     

 

 
         
    sala A   sala B    sala C    sala D   

PIĄTEK

 

 

16:30-17:30

MAGIC SQUAD

DANCE MOVE KIDS

taniec nowoczesny

zapisy 4-5 lat

Karolina 

16:00-18:00

AKSES MINI KIDS

street dance show

grupa zamknięta

Basia 

9:30-10:30

1 TURA

11:00-12:00

II TURA

 


          ZAJĘCIA      TANECZNO-RUCHOWE

    Klub Seniora EBI

      Ul. Mazowiecka 

          Karolina

 
16:15-17:15

AKROBATYKA NA SZARFACH

zapisy 6-9 lat 

Karina

17:45-19:15

 CHICAS LOCAS

       latino show 

      grupa zamknięta

         Karolina

 

18:00-19:00

AKSES 

akrobatyka II

grupa zamknięta

Basia

16:00-17:00

MINI IDEA SQUAD

break dance

zapisy 6-18 lat

Szymon 

 
17:15-18:15

AKROBATYKA NA SZARFACH

zapisy 10-13 lat

Karina

 

 

 

19:15-20:15 

     

TANIEC UŻYTKOWY

DLA PAR

NOWOŚC!

(Disco Fox(2 na 1),

Disco Samba (2 na 2),

Modern Jive

zapisy

ADAM I MONIKA

         NOWOŚĆ!

         

17:00-18:00

IDEA SQUAD

break dance

grupa zamknięta

Szymon 

 
18:15-19:15

AKROBATYKA

NA SZARFACH

zapisy 10-13 lat/ 14-18 lat

Karina

    20:30-21:30 

BACHATA DLA PAR

NOWOŚĆ!

zapisy

ADAM I MONIKA

 18:00-19:00

 

FUNKY IDEA SQUAD

break dance

grupa zamknięta

Szymon 

 
 19:15-20:15

JOGA NA SZARFACH     DLA PAŃ

zapisy dorośli

     Karina

     

 

  19:30-   20.30

 LATINO SOLO DLA PAŃ

Zapisy trwają

Karolina

 
 
    sala A   sala B   sala C   sala D  

SOBOTA

8:30-10.00

Joga

zapisy dorośli

Karina

     

 

     
10:00-13:0

Rezerwacja

Rita

             

 

1604108009