Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Grafik

Grafik

    sala A   sala B   sala C   sala D

PONIEDZIAŁEK

16:00-18:30

BLACKOUT KIDS

Hip Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

16:00-17:00

Akrobatyka

na drążku pionowym

KIDS

Eliza Piwko

16:00-17:00

AKRO FUN 1

Akrobatyka

Zapisy 7-9 lat

Mateusz Soboszek

15:00-16:00

AKRO MINI

AKROBATYKA DLA DZIECI

Judyta Kuśka

18:30-20:30

BLACKOUT JUNIOR

Hip Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

17:00-18:00

Akrobatyka

na drążku pionowym

JUNIOR

Eliza Piwko

17:00-18:00

AKRO ART JUNIOR

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

16:00-17:00

PŁENTELKI

Balet

Judyta Kuśka

20:30-21:30

MUJERES CALIENTES

Latino Solo

Karolina Krzysztofczyk

18:00-20:00  

Akrobatyka

na drążku pionowym

CREW

Eliza Piwko

18:00-19:00

AKRO ART MASTERS

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

17:00-18:00

Akro Skrzaty

Akrobatyka

Judyta Kuśka

    20:00-21:00

MARTINI

Pole Dance

Dorota Dreścik

19:00-20:00

EXJAZZ KIDS

Gimnastyka artystyczna

Judyta Kuśka

18:00-19:00

EXJAZZIK

Gimnastyka artystyczna

Judyta Kuśka

        20:00-20:30

JOGA

Karina Zapała-Onak

19:00-20:00

REHABILITACJA

Zapisy

Jagoda Seidel

tel. 608 386 909

            20:00-21:00

ZUMBA

Zapisy

Grażyna Kapturska

         
     sala A   sala B    sala C    sala D 

WTOREK

16:00-17:00

EXJAZZ MINI

jazz / show dance

Patrycja Misiewicz

15:30-16:00

DANCE MOVE MINI

Taniec nowoczesny

Karolina Krzysztofczyk

9:30-10:30

rezerwacja seniorzy

Paulina Owczarzyk

16:00-17:00

BLACKOUT KIDS

Akrobatyka

Marcin Kost

17:00-19:00

EXJAZZIK

Jazz

Patrycja Misiewicz

16:00-17:00

DANCE MOVE KIDS

Taniec nowoczesny

Karolina Krzysztofczyk

16:00-17:00

BLACKOUT FRESH

Hip Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

17:00-18:00

AKROBATYKA

AKSES MINI +

AKSES MINI KIDS

Marcin Kost

19:00-20:30

EXJAZZ JUNIOR

Jazz

Patrycja Misiewicz

17:00-18:00

DANCE MOVE

Taniec nowoczesny

Karolina Krzysztofczyk

17:00-19:00

BLACKOUT FLASH JUNIOR

Street Dance Show

Marzena Górniok-Magiera

18:00-19:00

AKROCLASS

Marcin Kost

20:30-21:30

Taniec klasyczny

Zajęcia w pointach

Patrycja Misiewicz

18:00-19:00

CHICAS LOCAS

Latino show

Karolina Krzysztofczyk

19:00-20:30

BLACKOUT

Hip Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

19:00-20:00

BLACKOUT CREW +

BLACKOUT JUNIOR

Akrobatyka

Marcin Kost

    19:00-20:00

ONE SHOT CREW

Dancehall dorośli

Karolina Krzysztofczyk

    20:30-21:30

LATINO SOLO

nowa grupa / nabór

Karolina Krzysztofczyk

         
    sala A   sala B    sala C    sala D 

ŚRODA

16:00-18:00

BLACKOUT FLASH KIDS

Street Dance Show

Marzena Górniok-Magiera

16:00-17:00

AKRO STARS

Akrobatyka dla dzieci

Judyta Kuśka

16:00-18:00

AKSES MINI

Street Dance Show

Barbara Piechoczek

16:00-17:00

AKRO FUN 2

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

18:00-20:00

BLACKOUT TEAM

Himp Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

17:00-18:00

MINI BABY STARS

Taniec nowoczesny / Show dance

Judyta Kuśka

18:00-20:00

AKSES MINI KIDS

Street Dance Show

Barbara Piechoczek

17:00-18:00

AKRO ART TEAM

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

    18:00-19:00

MINI BABY DANCE

Taniec nowoczesny / Show dance

Judyta Kuśka

20:00-21:00

PILATES

Zapisy

Grażyna Kapturska

18:00-19:00

AKSES KIDS

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

    19:30-20:30

MECHANIC GIRLS

Pole dance

Dorota Dreścik

21:00-22:00

MIX TOWARZYSKI

Karolina Krzysztofczyk

19:00-20:00

EXJAZZ TOP

Gimnastyka artystyczna

Judyta Kuśka

    20:30-21:00

PINEZKI

Pole Dance

Dorota Dreścik

    20:00-21:00

EXJAZZ

Gimnastyka artystyczna

Judyta Kuśka

         
    sala A   sala B    sala C    sala D 

CZWARTEK

16:00-17:30 EXJAZZ KIDS

Jazz

Patrycja Misiewicz

16:00-17:00

Street Poledancers

Akrobatyka na drążku pionowym

Sylwia Szołtysek

9:30-10:30

rezerwacja seniorzy

Paulina Owczarzyk

16:00-17:00

AKRO ART KIDS

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

17:30-19:30

EXJAZZ TOP

Jazz

Patrycja Misiewicz

17:00-18:00

Stars Poledancers

Akrobatyka na drążku pionowym

Sylwia Szołtysek

16:00-17:00

MINI BLACKOUT

Hip Hop New Age

Zapisy 5-8 lat

Marzena Górniok-Magiera

17:00-18:00

AKRO FUN 3

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

19:30-21:30

EXJAZZ

Jazz

Patrycja Misiewicz

18:00-19:00

Power Poledancers

Akrobatyka na drążku pionowym

Sylwia Szołtysek

17:00-18:30

BLACKOUT SQUAD

Hip Hop New Age

Zapisy 12-15 lat

Marzena Górniok-Magiera

18:00-19:30

AKRO ART

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

    19:00-20:00

REHABILITACJA

Zapisy

Jagoda Seidel

tel. 608 386 909

18:30-20:30

BLACKOUT CREW

Hip Hop New Age

Marzena Górniok-Magiera

19:30-20:30

AKRO ART MASTERS

Akrobatyka

Mateusz Soboszek

    20:00-21:00

Pole Dance

Zapisy

Dorota Dreścik

    20:30-21:30

ZUMBA

Zapisy

Grażyna Kapturska

    21:00-22:00

EVIL WOMAN

Pole Dance

Dorota Dreścik

       
         
    sala A   sala B    sala C    sala D 

PIĄTEK

16:00-18:00

LATINO KIDS

Latino Show

Barbara Piechoczek

16:00-17:00

MAGIC SQUAD

Taniec Nowoczesny

Zapisy 4-5 lat

Karolina Krzysztofczyk

11:30-12:30

Rezerwacja Blueform

Rehabilitacja 60+

Jagoda Seidel

16:00-17:00

MINI IDEA SQUAD

Break Dance

Szymon Pawlas

18:00-19:00

LATINO SHOW KIDS

Latino Solo Kids

Karolina Krzysztofczyk

17:00-18:30

Rezerwacja

Rita

16:00-17:00

AKROBATYKA

BLACKOUT FLASH

JUNIOR + KIDS

Marcin Kost

17:00-18:00

IDEA SQUAD

Break Dance

Szymon Pawlas

19:15-20:15

AKROBATYKA NA SZARFACH

Drośli

Karina Zapała-Onak

    17:00-18:00

BLACKOUT TEAM

AKROBATYKA

Marcin Kost

18:00-19:30

FUNKY IDEA SQUAD

Break Dance

Szymon Pawlas

        18:00-19:00

AKROCLASS

Akrobatyka

Marcin Kost

19:30-20:30

ZUMBA

Magdalena Procek

Zapisy

        19:00-20:00

rezerwacja

Paulina Owczarzyk

   
 
    sala A   sala B   sala C   sala D

SOBOTA

10:15-11:15

AKROBATYKA NA SZARFACH

Dzieci i młodzież

Karina Zapała-Onak

    8:30-10:00

JOGA

Karina Zapała-Onak

   
15:00-16:30

Rezerwacja

Rita