Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

LETNI OBÓZ SPORTOWO-TANECZNY BOREK 2021

LETNI OBÓZ SPORTOWO-TANECZNY BOREK 2021

Nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy specjalny program dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Oprócz tańca bedzie rownież zabawa i relaks.

W tym roku przygotowaliśmy dwa turnusy taneczne:

I turnus 26.06.2021-3.07.2021 - sekcja art (jazz, balet - podopieczni Patrycji Misiewicz, Judyty Kuśki); sekcja latino show (podopieczni Karoliny Krzysztofczyk); sekcja akrobatyczna (podopieczni Mateusza Soboszka, Judyty Kuśki)

II turnus 10.07.2021-17.07.2021 - sekcja street  (Hip Hop New Age - podopieczni Marzeny Górniok-Magiery, Street Dance Show - podopieczni Barbary Piechoczek)

 

Obóz jest dedykowany dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Grupy treningowe będą podzielone według umiejętności:

 • turnus REKREACYJNY (dla osób początkujących, młodszych tancerzy, których program wzbogacony będzie o mnóstwo atrakcji, które zapewniamy w cenie obozu)
 • turnus MASTER (dla grup zaawansowanych i średniozaawansowanych, które uwielbiają spędzać godziny na sali)

I turnus:

 1. TECHNIKA – poznajemy elementarne zasady, które obowiązują w rożnych stylach tanecznych.
 2. KLASYKA – świadomość pracy wszystkich mięśni łączy dynamikę z siłą połączoną w precyzję i elegancję baletu. Lekcja tańca klasycznego to trening utrzymania dyscypliny psycho-fizycznej oraz kultury osobistej. Podczas lekcji można wypracować prostą postawę (pion), nauczyć się piruetów, obrotów oraz bezpiecznych skoków.
 3. AKROBATYKA – poprawiamy swoją sprawność fizyczną, tak bardzo potrzebną w tańcu.
 4. CHOREOGRAFIA – uczymy się układów tanecznych przygotowanych przez naszych instruktorów specjalnie na obóz (Hip Hop New Age, Taniec nowoczesny, Jazz).
 5. STRETCHING – poprawiamy swoją gibkość poprzez odpowiednie ćwiczenia. Tak duża dawka zajęć owocuje ogromnym postępem w nauce tańca, który można porównać z półroczną pracą w trakcie roku szkolnego. Każda lekcja ma swój szczegółowy plan i cel, który jest systematycznie realizowany przez instruktorów.
 6. JAZZ - Jeden z najpopularniejszych stylów, na którym bazuje większość musicali i przedstawień tanecznych. Czerpie z tańca klasycznego i modern, często wzbogacony o elementy akrobatyczne. Ruch akcentowany jest w dół, kolana są zgięte, górna część ciała pochylona do przodu, ruch jest policentryczny, odbywa się w różnych płaszczyznach? Na stojąco, na kolanach, w przysiadzie i na leżącą.
 7. LATINO SHOW - zajęcia bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, salsa, cha-cha, jive. Zajęcia latino to ogromna dawka energii i zabawy. Latino to taniec skupiony przede wszystkim na rytmie, energii i emocjach. Na zajęciach oprócz nauki kroków i latynoskich choreografii będziemy wsłuchiwać się w muzykę, co doskonale rozwija koordynację i umuzykalnia, dodatkowo popracujemy nad własnym ciałem i świadomością ruchu poprzez emocje i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w rytmach latino.
 8. TANIEC NOWOCZESNY -  wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Celem zajęć jest zainteresowanie uczestników różnorodnymi technikami i pokazanie ich odmian. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki pop każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację ruchową.
 9. ZABAWA.

Ośrodek Wypoczynkowy Borek zapewnia bezpłatny dostęp do dwóch atrakcji z poniższej listy:

- Sokole Oko – Łucznictwo wzbudza coraz większe zainteresowanie i jest znakomitym rodzajem aktywności dla każdego bez względu na wiek i możliwości fizyczne. Aby uprawianie go było satysfakcjonujące warto zapoznać się z prawidłową techniką łuczniczą. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy łukiem rodem z dzikiego zachodu i dmuchawką indiańską, a także karabinkiem paintballowym.

- Warsztaty Medyczne + Zajęcia Jazdy Konnej – Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez ratowników medycznych z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu medycznego. Głównym celem zajęć jest zaszczepienie w dzieciach wiedzy na temat bezpieczeństwa, chęci do niesienia pomocy oraz umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, a stopień ich trudności dostosowanych jest do wieku dzieci. Dodatkową atrakcją w tym pakiecie jest Jazda konna która jest jedną z popularniejszych atrakcji. Dla osób rozpoczynających przygodę z jeździectwem proponujemy lekcje pod opieką instruktora, dla najmłodszych przejażdżki na kucykach.

- Zmagania z Grawitacją - Zajęcia z wykorzystaniem technik linowych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dostarczą ich uczestnikom wielu niezwykłych emocji.  Zmagania na sztucznej ściance wspinaczkowej, slackline czy pokonywanie mostów  linowych zapewnią doskonałą zabawę utrzymaną w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie proponujemy zjazd ponad 120 metrową kolejką tyrolską / wzrost uczestników minimum 135cm /.

- Akademia Jazdy -  Dla miłośników sportów motorowych – i nie tylko – przygotowaliśmy blok zajęć, obejmujący jazdę na quadach lub pojazdach typu buggy po terenowym torze przeszkód oraz zawody na torze gokartowym. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że praktycznie każdy będzie w stanie sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na torze / wzrost uczestników minimum 135cm /.

Uwzględniając warunki pogodowe, opiekunowie wybiorą dwie z powyższych atrakcji :)

Dodatkowo:

 • Dostęp do strzeżonego kąpieliska w godzinach jego otwarcia wyposażonego w łódeczki dla dzieci i leżaki
 • Dostęp do parku tematycznego – „Kraina Solnych Skał” w godzinach jego otwarcia 
 • Dostęp do infrastruktury sportowej – boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, pole do mini golfa, trasy biegowe i rowerowe, stół do ping ponga, piłkarzyki, uni hokej, hula hop, skakanki, serso, badminton, kręgle plenerowe, sprzęt do gry w boule, 10 rowerów
 • Dostęp do sal tanecznych: Sala Aquarius – o powierzchni 400m2, Hala namiotowa – o powierzchni 100m2 – sale do dyspozycji do 12 godzin dziennie, Sale wyposażone są w lustra i profesjonalne nagłośnienie umożliwiające swobodne przeprowadzanie zajęć tanecznych i ruchowych.

II turnus:

 1. TECHNIKA – poznajemy elementarne zasady, które obowiązują w rożnych stylach tanecznych.
 2. KLASYKA – świadomość pracy wszystkich mięśni łączy dynamikę z siłą połączoną w precyzję i elegancję baletu. Lekcja tańca klasycznego to trening utrzymania dyscypliny psycho-fizycznej oraz kultury osobistej. Podczas lekcji można wypracować prostą postawę (pion), nauczyć się piruetów, obrotów oraz bezpiecznych skoków.
 3. AKROBATYKA – poprawiamy swoją sprawność fizyczną, tak bardzo potrzebną w tańcu.
 4. CHOREOGRAFIA – uczymy się układów tanecznych przygotowanych przez naszych instruktorów specjalnie na obóz (Hip Hop New Age, Taniec nowoczesny, Jazz).
 5. STREET DANCE - to jeden z najpopularniejszych obecnie stylów tańca. Króluje w teledyskach gwiazd muzyki pop, hip-hop i r’n’b. Jest to mieszanka wielu styli tanecznych, a to co go wyróżnia to ogromna dynamika i różnorodność.
 6. HIP HOP NEW AGE - różnorodność w tańcu. Hip-hop New Age oferuje, to co jest najlepsze w tańcu – kumulacje różnych technik tanecznych. Styl ten odwołuje się do klasyki tańca Hip-hop, który wykorzystuje także elementy new style, a nawet sięga do takich technik tanecznych jak: jazz. Choreografie są dzięki temu urozmaicone i niejednostajne, co pozwala wykazać się tancerzowi. Jest to technika bardzo dynamiczna i zarazem otwarta na inne techniki z dużą dawką energii i miękkich, płynnych ruchów.
 7. STRETCHING – poprawiamy swoją gibkość poprzez odpowiednie ćwiczenia. Tak duża dawka zajęć owocuje ogromnym postępem w nauce tańca, który można porównać z półroczną pracą w trakcie roku szkolnego. Każda lekcja ma swój szczegółowy plan i cel, który jest systematycznie realizowany przez instruktorów.

Ośrodek Wypoczynkowy Borek zapewnia bezpłatny dostęp do dwóch atrakcji z poniższej listy:

Sokole Oko – Łucznictwo wzbudza coraz większe zainteresowanie i jest znakomitym rodzajem aktywności dla każdego bez względu na wiek i możliwości fizyczne. Aby uprawianie go było satysfakcjonujące warto zapoznać się z prawidłową techniką łuczniczą. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy łukiem rodem z dzikiego zachodu i dmuchawką indiańską, a także karabinkiem paintballowym.

Warsztaty Medyczne + Zajęcia Jazdy Konnej – Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez ratowników medycznych z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu medycznego. Głównym celem zajęć jest zaszczepienie w dzieciach wiedzy na temat bezpieczeństwa, chęci do niesienia pomocy oraz umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, a stopień ich trudności dostosowanych jest do wieku dzieci. Dodatkową atrakcją w tym pakiecie jest Jazda konna która jest jedną z popularniejszych atrakcji. Dla osób rozpoczynających przygodę z jeździectwem proponujemy lekcje pod opieką instruktora, dla najmłodszych przejażdżki na kucykach.

Zmagania z Grawitacją - Zajęcia z wykorzystaniem technik linowych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dostarczą ich uczestnikom wielu niezwykłych emocji.  Zmagania na sztucznej ściance wspinaczkowej, slackline czy pokonywanie mostów  linowych zapewnią doskonałą zabawę utrzymaną w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie proponujemy zjazd ponad 120 metrową kolejką tyrolską / wzrost uczestników minimum 135cm /.

Akademia Jazdy -  Dla miłośników sportów motorowych – i nie tylko – przygotowaliśmy blok zajęć, obejmujący jazdę na quadach lub pojazdach typu buggy po terenowym torze przeszkód oraz zawody na torze gokartowym. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że praktycznie każdy będzie w stanie sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na torze / wzrost uczestników minimum 135cm /.

Uwzględniając warunki pogodowe, opiekunowie wybiorą dwie z powyższych atrakcji :)

Dodatkowo:

 • Dostęp do strzeżonego kąpieliska w godzinach jego otwarcia wyposażonego w łódeczki dla dzieci i leżaki
 • Dostęp do parku tematycznego – „Kraina Solnych Skał” w godzinach jego otwarcia 
 • Dostęp do infrastruktury sportowej – boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, pole do mini golfa, trasy biegowe i rowerowe, stół do ping ponga, piłkarzyki, uni hokej, hula hop, skakanki, serso, badminton, kręgle plenerowe, sprzęt do gry w boule, 10 rowerów
 • Dostęp do sal tanecznych: Sala Aquarius – o powierzchni 400m2, Hala namiotowa – o powierzchni 100m2 – sale do dyspozycji do 12 godzin dziennie, Sale wyposażone są w lustra i profesjonalne nagłośnienie umożliwiające swobodne przeprowadzanie zajęć tanecznych i ruchowych.

TERMIN:

I turnus 26.06.2021-3.07.2021 - sekcja art (jazz, balet - podopieczni Patrycji Misiewicz, Judyty Kuśki); sekcja latino show (podopieczni Karoliny Krzysztofczyk); sekcja akrobatyczna (podopieczni Mateusza Soboszka, Judyty Kuśki)

II turnus 10.07.2021-17.07.2021 - sekcja street  (Hip Hop New Age - podopieczni Marzeny Górniok-Magiery, Street Dance Show - podopieczni Barbary Piechoczek)


MIEJSCE: http://www.centrumborek.pl/

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Obiekt dysponuje bazą noclegową obejmująca 150 miejsc, dwoma restauracjami, zapleczem konferencyjnym oraz doskonałą infrastrukturą pozwalającą na organizację imprez nawet dla kilku tysięcy osób. Dogodny dojazd zapewnia autostrada A4.

ATRAKCJE W CENIE:

 1. Stadnina Koni
 2. Boiska Sportowe
 3. Świat Solnych Skał
 4. Mini Zoo
 5. Kąpielisko
 6. Park Linowy
 7. Sala TANECZNA klimatyzowana Aquarius
 8. Mini Golf 9
 9. Quady
 10. Gokarty
 11. Grota solna

KARTA KWALIFIKACYJNA uczestnictwa obozu DO POBRANIA!


WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Pobranie z recepcji lub ze strony internetowej dokumentów:
  umowy;
  karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu;
  regulaminu
  oświadczenia o stanie zdrowia dziecka (COVID-19) - prosimy o dostarczenie oświadczenia w dniu wyjazdu.

 2. Wypełnienie dokumentów, zapoznanie się z regulaminem i jego pisemna akceptacja.
 3. Dostarczenie uzupełnionych dokumentów do recepcji Studia.
 4. Wpłata I, II i III raty w terminach podanych w cenniku.

Rezerwacja miejsca na obóz taneczny odbywa się na podstawie kolejności wpłaty pierwszej raty.

 

W razie pytań i wątpliwości dotyczących uzupełniania dokumentów prosimy o wiadomość na biuro@explozjatanca.com 

CAŁKOWITY KOSZT WYJAZDU OBEJMUJE:

 • transport autokarem;
 • 8 dni pobytu - 7 noclegów (pokoje z łazienkami, TV, Wi-Fi);
 • kompletne wyżywienie - 3 posiłki dziennie (dieta wegetariańska płatne dodatkowo 150 zł);
 • 1,5 l wody dziennie;
 • ubezpieczenie NNW;
 • opieka wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów;
 • profesjonalny sprzęt wykorzystywany na danych zajęciach;
 • dostęp do atrakcji zapewnionych przez ośrodek;
 • animacje czasu wolnego;
 • gwarancja dobrej zabawy.

DO REZERWACJI MIEJSCA JEST WYMAGANA WPŁATA 1 RATY. REZERWACJA BEZ WPŁATY NIE GWARANTUJE REZERWACJI MIEJSCA NA OBOZIE.

 

Opłata z tytułu udziału 1 uczestnika w  obozie wynosi*:

 • w przypadku wpłaty opłaty rezerwacyjnej (zaliczki) do 31.03.2021 włącznie - 1590,00 zł,
 • w przypadku wpłaty rezerwacyjnej po 31.03.2021 – 1690,00 zł.

Opłata rezerwacyjna (zaliczka) wynosi 500zł. 

 Pozostałe raty należy wpłacić według harmonogramu wpłat zamieszczonego poniżej (niezależnie od daty wpłaty zaliczki):

 • II rata w kwocie 500 zł należy wpłacić do dnia 30 kwietnia 2021r. włącznie
 • III rata w kwocie odpowiednio 590 zł lub 690 zł (w zależności od daty wpłaty opłaty rezerwacyjnej) należy wpłacić do dnia 28 maja 2021r. włącznie

 

*Dieta wegetariańska/wegańska/bez glutenu/bez laktozy jest dodatkowo płatna – do całkowitej ceny obozu należy doliczyć 150zł

Zrealizuj bon turystyczny!

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny!

 

Aby wykorzystać bon turystyczny na obóz Summer Dance Camp 2021 należy:

 1. Skontaktować się z Organizatorem obozu mailowo pod adresem biuro@explozjatanca.com
 2. W mailu zgłosić chęć wykorzystania bonu turystycznego podczas Summer Dance Camp 2021 i poczekać na potwierdzenie zgłoszenia.
 3. W odpowiednich terminach uiścić cenę obozu pomniejszoną o wartość bonu.
 4. Do 30 dni przed wyjazdem podać NUMER BONU (instrukcja aktywacji bonu poniżej) oraz numer telefonu, pod który zadzwoni do Państwa Ośrodek Wypoczynkowy Borek w momencie realizacji bonu (Ośrodek Wypoczynkowy Borek skontaktuje się z Państwem w trakcie trwania obozu).
 5. W czasie rozmowy telefonicznej z Ośrodkiem wypoczynkowym, który dokonuje realizacji bonu, podać mu otrzymane smsem hasło z kodem potwierdzającym płatność.

 

Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak zrealizować bon.

Aby aktywować bon należy:

 1. Zalogować się na swoim profilu PUE ZUS na stronie www.zus.pl/portal/logowanie.npi.
 2. Na górze ekranu wybrać zakładkę "Ogólny".
 3. Z menu z lewej strony wybrać zakładkę "Polski Bon Turystyczny" i kliknąć "Mój bon".
 4. Wybrać przycisk "aktywuj bon".
 5. Wpisać aktualny numer telefonu komórkowego i adres e-mail.
 6. Po zapoznaniu się z klauzula informacyjną RODO wcisnąć "aktywuj bon".

Szczegółową instrukcję aktywacji bonu znajdziesz TU.

Po wykonaniu wszystkich kroków na ekranie wyświetli się komunikat o tym, że bon jest aktywny oraz NUMER BONU, który należy podać do 14 dni przed wyjazdem na obóz.

 

Ważne – w celu ułatwienia kontaktu i realizacji bonu prosimy o korzystanie z tego samego numeru telefonu, który jest przyporządkowany do Państwa konta na profilu PUE ZUS.

I turnus:

 • Patrycja Misiewicz – Jazz, Taniec Klasyczny
 • Judyta Kuśka - Gimnastyka Taneczna, Balet, Akrobatyka
 • Karolina Krzysztofczyk - Latino Show, Taniec Towarzyski, Dancehall
 • Mateusz Soboszek - Akobatyka
 • Agnieszka Cichoń – Kierownik wyjazdu

II turnus:

 • Marzena Górniok-Magiera - Hip Hop New Age
 • Margaryta Nesvit-Izydorczyk - Klasyka, Stretching, Wzmacnianie
 • GOŚĆ SPECJALNY - Akrobatyka
 • GOŚĆ SPECJALNY - Street Dance Show
 • Agnieszka Cichoń – Kierownik wyjazdu


GOŚCIE:

Już wkrótce ujawnimy warsztatowców Summer Dance Camp 2021 :)

Zobaczcie jak było rok temu w Centrum Aktywnego Wypoczynku "Borek".

Galeria zdjęć

Video

1634584191