Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

O nas

O nas

Explozja Tańca powstała z zamiłowania nie tylko do tańca, ale i do ludzi. To miejsce, które tworzą zarówno instruktorzy, jak i Wy, Drodzy Kursanci. Wszystkich łączy wspólna pasja, chęć rozwoju, spędzania czasu w życzliwej atmosferze oraz wprowadzenia w swoje życie czegoś wyjątkowego, co uskrzydla i inspiruje do dalszych działań.

Explozja Tańca to szkoła, która stawia mocno na odpowiednią KADRĘ instruktorską! Kadrę z pasją, która spędza swoje życie tak jak kocha, promieniejąc przy tym absolutnie pozytywną energią. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy przez lata spędzone na sali treningowej wiedzą jak skutecznie nauczać tańca na każdym poziomie zaawansowania. Skupiamy ludzi z misją, dbających o najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i którym zależy na indywidualnym podejściu do rozwoju każdego kursanta.
Poza sferą merytoryczną cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem i przyjazny klimat pracy. Pragniemy, żebyście chętnie do nas wracali, bez względu na wiek i poziom zaawansowania! Jesteście dla nas najważniejsi!

 

 

1717039415