60 Explozja Tańca - żyje tym ja, żyj i ty!
Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Faq

Faq

Zajęcia odbywają się w studiu przy ul. Opolskiej 1A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój (były ZUS).

Tak, w naszej ofercie dostępne są zajęcia dla osób na różnych poziomach zaawansowania, w tym także dla początkujących.

Cena zależy od częstotliwości i długości zajęć. Cały wykaz dostępny jest w CENNIKU.

Oferujemy umowy członkowskie (podstawowe) oraz reprezentacyjne (turniejowe).

Tak, oferujemy zniżkę w wysokości 10 zł na drugi styl oraz 10 zł na rodzeństwo. Rabaty nie łączą się.
Dla grup turniejowych oferujemy pakiety zajęć. 

Tak. Zajęcia indywidualne to świetne rozwiązanie, w szczególności dla solistów i duetów przygotowujących się do startu w zawodach, dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na udział w kursach regularnych oraz dla narzeczonych.

Tak, honorujemy karty FIT-Profit, a także Medicover Sport oraz karty podarunkowe Sodexo.

Na zajęciach należy mieć ze sobą wodę do picia, strój treningowy oraz buty zmienne.

Nie. W okresie wakacyjnym oferujemy letnie półkolonie stacjonarne oraz obozy wyjazdowe.

Zapisu na zajęcia można dokonać przez system dostępny na stronie internetowej w zakładce „ZAPISY”.

Proponujemy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę zajęć dla dzieci. Dla maluchów od 2,5 roku życia przygotowaliśmy Zabawy z tańcem i muzyką. Starszym dzieciom oferujemy natomiast zajęcia z różnych stylów, m.in. takich jak: balet, gimnastyka artystyczna, taniec jazzowy, hip hop new age, taniec nowoczesny, street dance show, break dance, akrobatyka, akrobatyka na drążku pionowym, akrobatyka powietrzna, latino show.

Na zajęcia najlepszy jest strój sportowy, umożliwiający swobodne poruszanie się (np. koszulka i spodenki lub leginsy) oraz wygodne buty sportowe. Na zajęciach z baletu mogą to być rajstopki i body, obuwie: baletki. Na zajęciach z tańca jazzowego – baletki lub jazzówki.

Z doświadczenia wiemy, że obecność rodziców rozprasza dzieci, dlatego prosimy ich o to, aby nie wchodzili na sale w czasie trwania zajęć regularnych. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy natomiast na lekcje otwarte, w czasie których mogą sprawdzić, jak przebiegają zajęcia. Szczegółowych informacji na temat terminów lekcji otwartych udzielają instruktorzy.

Tak, poza zajęciami regularnymi organizujemy także letnie i zimowe obozy taneczne, roztańczone półkolonie, bale i imprezy tematyczne oraz roztańczone urodziny. Regularnie organizujemy warsztaty taneczne dla początkujących i profesjonalnych tancerzy.

Paniom oferujemy zajęcia jogi, pole dance, akrobatykę powietrzną i mix kobiecy, który łączy w sobie style takie jak: dancehall, sexy dance, latino solo. Dla par przygotowaliśmy regularne kursy tańca towarzyskiego, a dla osób nie mających pary – zajęcia indywidualne dla singli. Dla par zmierzających do ołtarza oferujemy pierwszy taniec w formie zajęć indywidualnych.

Na zajęcia najlepszy jest strój sportowy, umożliwiający swobodne poruszanie się (np. koszulka i spodenki lub leginsy) oraz wygodne buty sportowe.

Oczywiście, że tak! Brak partnera do tańca w Explozji nie jest żadną przeszkodą – organizujemy specjalne kursy tańca dla singli.

1685375700