Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Kadra

Kadra

Agnieszka Cichoń

Cześć, nazywam się Agnieszka Cichoń. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie jako zawodowa tancerka. Moja współpraca z takimi stacjami telewizyjnymi jak Polsat czy TVP rozwinęły moją taneczną osobowość. 

Więcej

Dorota Dreścik

Związana z Pole Dance od 7 lat. Ukończyła kurs instruktora Pole Dance u Mistrzyni Polski w Pole Dance.

Więcej

Marzena Górniok-Magiera

Marzena Górniok-Magiera Instruktorka i choreograf od ponad 8 lat. Tańczy od 8 roku życia gdzie swoje pierwsze kroki stawiała w Formacji "Eksperyment".

Więcej

Patrycja Krawczak

Dyplomowany instruktor i choreograf tańca. Skończyła studia na kierunku Choreografia i Teoria tańca z tytułem magistra, studia licencjackie na kierunku taniec oraz kurs choreografii scenicznej.

Więcej

Judyta Kuśka

Taniec towarzyszy jej już od 13 lat. Jest zawodniczką areny narodowej i międzynarodowej, od 7 lat reprezentując miasto Rybnik.

Więcej

Karina Onak

Z jogą jestem związana od ponad 10 lat. Swoje pierwsze kroki stawiałam na macie u Ewy Juszczyk i to Ona sprawiła, że zakochałam się w jodze.

Więcej

Tomek Ostrowski

Absolwent studiów na kierunku wychowanie fizyczne. B-boying towarzyszy Tomkowi nieprzerwanie od najmłodszych lat. Jest kreatywny i otwarty na nowe pomysły. Chętnie dzieli się swoją pasją i energią do działania.

Więcej

Barbara Piechoczek

Związana z tańcem od dzieciństwa. Zaczęła przygodę od tańca nowoczesnego i współczesnego w połączeniu z akrobatyką.

Więcej

Joanna Pielużek / Asha

Asha jest dyplomowaną tancerką, nauczycielką i choreografką tańca brzucha oraz instruktorką Tao Yin chińskiej formy ruchu, uzdrawiania.

Charyzmatyczna, temperamentna z nutką humoru. Kocha ludzi, a taniec jest jej największą pasją, którą z łatwością zaraża innych. Taniec wyzwala cudowne emocje, które nadają rytm życiu, a Asha przenosi swoje uczennice w magiczny świat z 1001 nocy.

 

Więcej

Eliza Piwko

Miła, sympatyczna, pełna energii instruktorka. Z tańcem i akrobatyką związana od dziecka.

Więcej

Mateusz Soboszek

Pełen pasji do tańca, energiczny i niesamowicie ambitny – Mateusz jest trenerem akrobatyki, który stale szuka nowych ścieżek rozwoju.

Więcej

Jagoda Seidel

Rehabilitacja dla seniorów 

Więcej

Katarzyna Bryk

Więcej

Roksana Ceremon

Więcej

Jakub Chmiel

Nazywam się  Kuba  i zakochałem się  po uszy w tańcu  towarzyskim. 

Więcej

Katarzyna Lada

Więcej

Marta Napierała

Więcej

Natalia Oślizło

Więcej

Sabina Chojecka

Zaczęłam tańczyć 11 lat temu i od tamtego momentu nie rozstaję się z tańcem.  Pozwala mi on odciąć się od rzeczywistości i porwać w rytm muzyki. Pasja do tańca z dnia na dzień rośnie, przez co mogę sięgać po więcej. 

Więcej

1679879119