Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Wieczory Panieńskie

Lekcja tańca z instruktorem to idealny pomysł na urozmaicenie wieczoru panieńskiego. Sexy dance, zmysłowa burleska, a może gorące rytmy latino? To oczywiście Ty wybierasz styl, który zagości podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Dostosujemy się do miejsca imprezy - w domu, w lokalu, a może wybierzesz jedną z naszych sal? Zapewniamy również muzykę, nagłośnienie i wspaniałą zabawę.
Kontakt: 728 142 421

 

Animacje i nauka tańca podczas imprez

Szukasz atrakcji, która zaskoczy wszystkich gości? Chcesz rozpocząć imprezę w ciekawy sposób? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Animacje i nauka tańca podczas Eventów to dokładnie to czego szukasz! Prowadzimy lekcje taneczne dostosowane do tematyki i klimatu imprezy. Uczymy podstawowych kroków, które bez trudu można wykorzystać podczas dalszej zabawy. Animacje taneczne to również nieodłączny element lekcji tańca. Polegają na powtarzaniu prostych i dowcipnych ruchów w rytm znanych i lubianych utworów.
Kontakt: 728 142 421

 

Pokazy taneczne

Przygotowujemy pokazy dostosowane do tematyki i charakteru imprezy. Show taneczne może być prezentowane przez solistę, duet lub grupę. Każdy występ przygotowują profesjonalni tancerze z naszego Studia. Poniżej znajdują się przykładowe motywy przewodnie pokazów. Istnieje także możliwość stworzenia zupełnie nowego show.
Kontakt: 728 142 421

 

Animatorzy

Posiadamy w swojej ofercie wyszkolonych animatorów, którzy zapewnią doskonałą zabawę na każdym evencie. Zapewniamy również wszelkie materiały potrzebne do zabawy.
Kontakt: 728 142 421

 

WYNAJEM Rury Obrotowej X-POLE X-STAGE

Oferujemy wypożyczenie przenośnej rury obrotowej X-Pole X-Stage na pokazy, sesje zdjęciowe i inne wydarzenia. Rurę można ustawić w pomieszczeniu lub pod "gołym niebem". Wysokość ze stagem to 3m, a średnica chromowej rury to 45mm. Podest posiada wysuwane nóżki stabilizujące konstrukcję. Produkt zapakowany jest w 4 pokrowcach ułatwiających transport i przechowywanie:

  • stelaż podstawowy zapakowany w sztywną torbę
  • rurka w dwóch częściach w wygodnym pokrowcu
  • 2 pokrowce z uchwytami, w każdym po 3 trójkąty podestu.

Bardzo prosty montaż. Wynajem to koszt 400 zł/doba, a czas ustalany jest indywidualnie.

Odbiór: EXPLOZJA TAŃCA Jastrzębie Zdrój ul. Opolska 1

Kontakt: Dorota tel. 698665704

1659909305