Zapraszamy serdecznie do nowych zapisów!

Oferta dla Par

Oferta dla Par

Taniec Towarzyski/ Mix Towarzyski / Taniec użytkowy

Są to zajęcia taneczne w parach, podczas których poznasz podstawy tańców standardowych takich jak:
Walc angielski – elegancki spokojny taniec salonowy, który urzeknie Was swoją elegancją i płynnością ruchów.
Tango – drapieżny i energiczny taniec, który wzbudzi między Wami emocje, o których istnieniu nawet nie przypuszczaliście.
Walc wiedeński – znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.
Foxtrot – spokojny i radosny taneczny spacer, który poniesie Was w swingowych rytmach.
Quickstep – jak każdy taniec ten również jest radosny ale tu radości jest tak dużo, że Wasze nogi same będą tańczyć nowe kroki podczas lekcji tego tańca.
Oraz gorących tańców latynoamerykańskich:
Samba – czyli brazylijski karnawał na sali tanecznej u Roztańczonych. Muzyka która porwie Was prędko do tańca.
Chacha – rytmiczny i energiczny taniec, w rymie którego puka serduszko wszystkich Roztańczonych par.
Rumba – taniec kubański gorący i romantyczny rozgrzeje w Was ukryte pokłady namiętności i przeniesie na skąpane w słońcu plaże.
Paso doble – taniec, który przeniesie Was na hiszpańską corridę. Przyjdź i sprawdź kto tu jest bykiem, a kto torreadorem!
Jive – swingujący Amerykanin radosny i niezależny. Trochę inny od swoich latynoskich kuzynów ale za to jaki skoczny i wesoły. Gwarantujemy, że razem z nim rozhulacie nie jedną imprezę.

Zapraszamy wszystkie pary, a co ważne - nie masz partera/parterki? Pomożemy ci spełnić swoje marzenie.

Pierwszy Taniec / By pierwszy taniec cieszył 

Nasi instruktorzy zapewniają wesołą i luźną atmosferę na zajęciach. Możesz zapomnieć o stresie. Jesteśmy w stanie rozruszać każdego. Boisz się tańczyć? Nie ma czego. Sprawiamy, że nauka pierwszego tańca to przyjemność, a nie obowiązek. Dbamy o to, by układy których uczymy były naturalne i dopasowane do poziomu i umiejętności pary. Nasi instruktorzy to pasjonaci, którym choreografia na pierwszy taniec nie jest obca. Ich przygoda z tańcem zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Szczycą się najwyższymi klasami tanecznymi, lecz to pierwszy taniec weselny jest ich prawdziwą specjalizacją. Szczególnie ważne jest dla nich przygotowywanie par do tego, aby był to ich najpiękniejszy pierwszy taniec.

 

Nauka tańca Bez Partnera/Partnerki

Zawsze chciałaś/chciałeś tańczyć ale nigdy nie było na to czasu? Nie masz partnera tanecznego/partnerki tanecznej ale bardzo chcesz nauczyć się tańczyć? To żaden problem, zajęcia są stworzone dla Ciebie! Jest to system nauki tańca polegający na indywidualnej pracy kursanta ze swoim instruktorem. Mówiąc krótko nasz instruktor staje się Twoim partnerem tanecznym. 

 

Taniec użytkowy 

Są to zajęcia taneczne polegające na indywidualnej pracy kursanta lub pary z instruktorem, podczas których poznasz podstawy styli dyskotekowych takich jak:

Discostep (2 na 1) - lekki i przyjemny taniec użytkowy, który potrafi jednak zaskoczyć wielu gości weselnych dzięki całej gamie efektownych przejść i przeplatanek. Jest to absolutnie musy have każdego wesela czy jakiejkolwiek imprezy tanecznej. Również dobrze może być ciekawie wpleciony w Waszą choreografię Pierwszego Tańca.

Walczyk weselny - znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwiariowant i na pewno zakręcony. W tym tańcy zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.

Disco Samba - połączenie szalonego latynoskiego tańca - samba - z elementami tańca użytkowego - disco. Mieszanka popularnych i latynoskich rytmów sprawia, że jest to idealne taneczne rozwiązanie dla każdego.

Rock'n Roll - szalony i zwariowany, a jednocześnie lekki i radosny taniech z latch 50-tych. W tym tańcu poczujecie się jak królowie parkietu na każej imprezie.

 

 

1656277345